Konya Havuz ×
© 2023 Konya Havuz
Alt Başlıklar
22 yıllık tecrübemiz sayesinde kurulduğumuz günden bu yana suyun ihtiyaç olduğu her noktada adımızdan kalitemizle söz ettiriyoruz. Kaliteli işçiliğimiz ile su arıtma, havuz inşaatı, filtrasyon, bakım ve onarımı alanlarında profesyonel ekibimizle gelişmeye ve müşterilerimiz için her aşamayı kusursuz şekilde işlemeye devam ediyoruz.
Temiz suyu evinize taşımak için içinde bulunduğumuz sektörü sizler için yakından takip ederek her ihtiyacınıza uygun hizmeti vermeyi amaç ediniyoruz. Havuz inşaatı konusunda son teknolojik ekipmanlarla donatılmış uzman ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun havuzlar inşa ediyoruz. Filtrasyon ve bakım onarımı konusunda da deneyimli ekibimizle havuzlarınızın suyunun temizliğini sağlıyor ve bakım onarım hizmetleri sunuyoruz.
Sauna, buhar odası ve Türk hamamı gibi alanların yapımında alanında en iyi malzemeleri kullanarak en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyoruz. Estetik ve konfor ön planda tutulurken, sağlık açısından da hijyenik ortamlar sağlanmasına özen gösteriyoruz.